Menu Zamknij

Jastrząb Post: Agata Duda zachwyciła w Londynie.

Agata Kornhauser Duda w Londynie

Agata Duda uchodzi za jedną z najbardziej stylowych Pierwszych Dam w historii kraju. Niemal każda jej kreacja wzbudza zachwyt wśród krytyków mody. Stylizacje żony prezydenta są zawsze dokładnie przemyślane i odpowiednio dopasowane do okazji. Tym razem możemy zobaczyć, jak Duda reprezentowała swojego męża w Londynie, gdzie podczas oficjalnych wystąpień pokazała się w dwóch bardzo różnych kompletach.

Agata Duda do Londynu udała się sama, bez męża. Jej wizyta w stolicy Wielkiej Brytanii miała szczególny cel. Pierwsza Dama poleciała, by spotkać się z Nauczycielami Polskich Szkół Sobotnich oraz uczniami jeden z takich placówek, odwiedziła Polską Szkołę Przedmiotów Ojczystych im. Matki Boskiej Częstochowskiej, która w przyszłym roku będzie obchodziła jubileusz 70-lecia istnienia.

Pierwsza Dama godnie reprezentowała głowę państwa. Wręczyła odznaczenia, które prezydent Andrzej Duda przyznał osobom zasłużonym w działalności na rzecz oświaty polonijnej i polskiej za granicą. Agata podczas swojego oficjalnego wystąpienia zachwyciła nienaganną prezencją i strojem, który na długo zapamięta brytyjska Polonia.

Nasza wizytówka pokazała się również w pięknym, białym komplecie z marynarką o asymetrycznym zakończeniu, który w zestawieniu z jej blond włosami wyglądał bardzo szlachetnie. Nic dziwnego, że część internautów uznała, że Agata Duda wyglądała niemal tak samo pięknie, jak niegdyś księżna Diana.

Pełny artykuł dostępny na stronie jastrzabpost.pl .