Menu Zamknij

Dorota Goldpoint

Dorota Goldpoint to luksusowa marka dla kobiet łącząca włoską klasykę z francuską nonszalancją. DNA marki to luksusowy minimalizm — naturalne tkaniny i respekt dla kobiecości. Ubrania projektowane są z myślą o każdej kobiecie, DG szyje od rozmiaru 34 do 54.

Projektantka stworzyła projekt ,,The Inner Power”, który jest jest hołdem, składanym dojrzałym kobietom. W projekcie wzięły udział znane gwiazdy: Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Grochola, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Katarzyna Żak, Jolanta Fraszyńska, Agata Młynarska oraz bohaterka honorowa – Irena Santor.

Dorota Goldpoint The Inner Power

sukienka atelier

Od pasji do projektu

W kolekcjach znajduje się kilka linii: biznesowa, koktajlowa, wieczorowa, dzienna, sportowa oraz okrycia wierzchnie: płaszcze, skóry, kamizelki. Tkaniny sprowadzane są bezpośrednio z Włoch i Francji, a dodatki oraz akcesoria z Włoch.

Pracownia i atelier znajdują się na Saskiej Kępie, artystycznej dzielnicy Warszawy. Ubrania sprzedawane są również w sezonie letnim w Juracie. Klientkami marki są aktywne zawodowo i towarzysko kobiety, które cenią indywidualną troskę o każdy detal, doskonałe konstrukcje i staranność wykończenia.

Perfekcyjny design

Projektantka stworzyła również niezwykle sensualny zapach Aurum.

W kolekcji AW 2018/19 Desire of Freedom po raz pierwszy pojawiły się skórzane torebki i paski. O DG mówi się, że to ulubiona projektantka wielu gwiazd, ubiera również pierwsza Damę Agatę Konhauser–Dudę. Hasło przewodnie marki to ubrania pachnące kobiecością.

W listopadzie 2019 roku miała miejsce premiera książki ,,Serce nie ma zmarszczek” która mówi się o sile kobiet i o ich życiowej mądrości. W książce znajdziecie wypowiedzi Ambasadorek projektu ,,The Inner Power”, które nie wstydzą się swojej metryki. Choć dziś dumnie mówią o sobie “szalona 50-tka”, kiedyś wyobrażały sobie ten okres czasu jako coś przerażającego.

Dorota Goldpoint