Jak ubrała się pierwsza dama na spotkanie z dyplomatami? Stylistka nie ma wątpliwości: Agata Duda poczuła karnawał

Prezydent Andrzej Duda (51 l.) i jego małżonka Agata Kornhauser-Duda (51 l.) wzięli udział w noworocznym spotkaniu z przedstawicielami służby dyplomatycznej. Wydarzenie odbyło się po raz pierwszy po dwóch latach przerwy. Uczestnicy spotkania rozmawiali m.in. o trudach służby dyplomatycznej w czasie wojny w Ukrainie. Przedstawiciele ambasad różnych krajów przybyli do pałacu prezydenckiego w tradycyjnych narodowych strojach. Uwagę zgromadzonych przyciągnęła także odważna kreacja Agaty Dudy, która w tym roku postawiła na pióra i cekiny.

Elegancka czarna sukienka pokryta cekinami, zdobienia z piór w górnej części kreacji i częściowo odsłonięte ramiona – na taką stylizację postawiła Agata Duda podczas noworocznego spotkania z dyplomatami. Do eleganckiej sukni dobrała długie kolczyki o nietypowym kształcie. Jak prezentowała się pierwsza dama? Stylistka gwiazd Ewa Rubasińska-Ianiro nie kryje zachwytu.

Czy kreacje z piórami są obecnie w modzie?

– Widać, że Agata Kornhauser-Duda podąża za trendami. Pióra to znak rozpoznawczy nie tylko tego karnawału, ale także całego sezonu jesienno-zimowego. Jeżeli nie przy rękawach, nie przy dekolcie, to chociaż broszka z takich piór powinna znaleźć się stylizacjach jako trend sezonu. Pióra pasują nie tylko do wieczorowych stylizacji, ale często też do sukienek koktajlowych, do garniturów, a czasami nawet do koszul – zwraca uwagę Ewa Rubasińska-Ianiro w rozmowie z „Faktem”.

Znana stylistka chwali dekolt Agaty Kornhauser-Dudy

Stylistka przyznaje, że niedawno sama ubierała jedną ze znanych prezenterek telewizyjnych na pokaz mody w koszulę garniturową z piórami. – Ciekawe rozwiązanie także odnośnie dekoltu, gdzie ramiona są częściowo odkryte, a częściowo zakryte. Wszystko jest bardzo fajnie połączone. Ze względu na początek karnawału ta czerń z cekinami prezentuje się bardzo dobrze. Spoglądając na całość, możemy śmiało powiedzieć, że sezon karnawałowy uznajemy za rozpoczęty. Bawmy się, bo cóż innego możemy zrobić w tych smutnych czasach. Trzeba mieć jakieś radości, choćby z ładnego ubioru, dobrych proporcji i dobrego stylu – przypomina Ewa Rubasińska-Ianiro.

Więcej na stronie fakt.pl