Agata Duda przekazuje strojami ważną wiadomość! Ekspert nie ma wątpliwości!

Pierwsza dama RP Agata Duda zawsze z dbałością dobiera stroje. Nie można znaleźć niepasującego lub przypadkowego elementu w jej stylizacjach. Czyżby za doborem jej strojów kryło się coś więcej? Słynny stylista Daniel Jacob Dali nie ma wątpliwości, co chce wszystkim przekazać małżonka prezydenta.

Agata Duda jest znana ze swojego dobrego gustu i stylu. Pierwsza dama często bierze udział w oficjalnych uroczystościach czy spotkaniach, a na każdym z nich wygląda powalająco! Jej stroje zawsze są pełne klasy i elegancji. Najczęściej zaś możemy podziwiać małżonkę Andrzeja Dudy w damskich garniturach, tak było podczas jej spotkania z rannymi cywilami i żołnierzami z Ukrainy w Rydze. Na tę okazję Agata Duda wybrała beżową marynarkę w drobną kratkę i brązowe spodnie. – Całość prezentowała się rewelacyjnie na zgrabnej figurze pierwszej damy. Czarne kozaki na bardzo cienkim obcasie zakończone dużym szpicem to obecnie panujący trend w modzie – pochwalił ją stylista Daniel Jacob Dali w rozmowie z „SE”. Jednak ekspert dostrzegł coś więcej w stroju pierwszej damy…

Wiadomość Agaty Dudy ukryta w stroju

Według projektanta, Agata Duda  przekazuje wszystkim kobietom ważną wiadomość. – Agata Duda zdecydowanie stawia na dużą klasę i udowadnia, że spodnie, które kiedyś były zarezerwowane dla mężczyzn, obecnie mają takie samo zastosowanie dla kobiet. Jej przekaz równości dla obu płci jest bardzo znaczący i przez swój styl daje wyraźnie do zrozumienia, że można podążać drogą, którą kiedyś społeczeństwo narzucało nam przez wiele lat i było tematem tabu – powiedział nam Daniel Jacob Dali. Widać, że żona Andrzeja Dudy umie połączyć najnowsze modowe trendy i nowoczesność z ponadczasową elegancją!

Więcej na stronie se.pl