„Kwintesencja kobiecości”. Taką sukienką Agata Duda włożyła na walentynki

Ta kreacja to nowa mała czarna? Wszystko na to wskazuje! Agata Duda włożyła sukienkę w kolorze, który doskonale wpisuje się w wiosenne trendy, a na dodatek podkreśla kobiecy wdzięk i elegancję. Ten model będziesz nosić wiosną na specjalne okazje i nie tylko. 

Stylizacje Agaty Dudy, choć dla wielu stanowią wzór, to często są zbyt dość zachowawcze i raczej przewidywalne. Eleganckie garnitury, dobrze skrojone garsonki i sukienki do kostek – w szafie pierwszej damy raczej nie ma nic, co może nas zaskoczyć. W walentynki pierwsza dama postanowiła jednak zaszaleć i włożyła kreację w energetyzującym kolorze, który jest kwintesencją kobiecości i wiosennych trendów.

Agata Duda w walentynkowej kreacji. Robi wrażenie?

Choć w walentynki mnóstwo kobiet sięga po kreacje w czerwonym kolorze, to nie spodziewałyśmy się tego po pierwszej damie, która lubuje się przede wszystkim w bieli i beżu. Choć Agata Duda nie spędziła dnia zakochanych ze swoim mężem, to mimo wszystko wybrała sukienkę w barwie symbolizującej miłość i płomienne uczucie. Długa elegancka kreacja z kołnierzykiem i paskiem w talii okazała się naprawdę dobrym wyborem – w końcu to ponadczasowa opcja, która podkreśla kobiecość.

Sukienka w stylu Agaty Dudy to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli w twoim kalendarzu zbliża się jakaś specjalna okazja. Wiosną będziemy miały do wyboru całą skalę możliwości, bo w trendach znajdziemy zarówno czerwone kreacje o długości maxi, jak i eleganckie propozycje o asymetrycznym kroju lub ze zmysłowymi marszczeniami.

Pssst! Kompletowanie stylizacji z czerwoną sukienką wiosną będzie pestką, bo tak majestatyczna kreacja nie potrzebuje zdobień.

Więcej na stronie trendy.allani.pl