Pudrowa Agata Duda zadała szyku obok włoskiej pierwszej damy. Ekspert nie ma wątpliwości: Odmłodniała

Pudrowa Agata Duda zadała szyku obok włoskiej pierwszej damy. Ekspert nie ma wątpliwości: Odmłodniała

Agata Duda nie zwalania tempa, cały czas bierze udział w różnych spotkaniach i akcjach. Jako małżonka prezydenta pojawia się również na oficjalnych uroczystościach. Gdy w poniedziałek (17.04) spotkała się z włoską parę prezydencką, wyglądała obłędnie! Zdaniem eksperta wybrała stylizację, która była jej jedną z najlepszych w jakich się pojawiła! Mamy zdjęcia.

Do Polski przybyła para prezydencka z Włoch, prezydent Sergio Mattarelli i jego małżonka Laura Mattarelli. W ramach wizyty pierwsza dama Agata Duda udała się ze swoją włoską odpowiedniczką do Łazienek Królewskich w Warszawie, a w czasie lunchu obie panie rozmawiały o inicjatywach pomocowych na rzecz Ukraińców przebywających w Polsce, we Włoszech i na Ukrainie. Jedną z ważniejszych kwestii poruszonych w czasie rozmowy była sprawa uchodźczyń, pierwsze damy chcą, by Ukrainki były samodzielne. Panie rozmawiały również na temat pomocy mieszkańcom Ukrainy, także tej medycznej poprzez transporty humanitarne, czy szkolenia dla specjalistów ratujących zdrowie i życie, czytamy na prezydent.pl. – Pierwsze Dama RP i Ukrainy zainicjowały projekt wymiany doświadczeń między polskimi i ukraińskimi medykami. W naszym kraju przeszkolono dotychczas dziewięćdziesięciu ukraińskich lekarzy i specjalistów w zakresie ewakuacji medycznej drogą lotniczą oraz kompleksowej opieki medycznej pacjentów z oparzeniami. Trwają przygotowania do rozpoczęcia kolejnego cyklu szkoleń z zakresu rehabilitacji, stresu bojowego i psychotraumatologii – przekazała na swojej stronie kancelaria prezydenta.

Agata Duda w pudrowym różu od stóp do głów! To sprytny trik na odmłodzenie

W czasie spotkania pierwszych dam nie dało się nie zwrócić uwagi na stylizację Agaty Dudy. Polska prezydentowa postawiła na wyjątkową stylizację projektu Doroty Goldpoint, w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy! Nie dość, że wybrała kostium w modnym kolorze: pudrowy róż, to dobrała w identycznym odcieniu torebeczkę i buty. Projektant i znawca mody, Daniel Jacob Dali ocenił specjalnie dla nas stylizację Agaty Dudy:

„Agata Duda spotkała się z pierwszą damą Włoch i wyglądała rewelacyjnie! Pudrowy róż marynarki i krótkiej spódnicy kończącej się na linii kolan, to absolutna nowość w garderobie naszej pierwszej damy. Marynarka zapinana tylko na jeden guzik to hit tego sezonu. Również torebka w stylu, jaki zawsze nosiła królowa Elżbieta, dodała całości stylizacji pierwszej damy niesamowitej elegancji. Zdecydowanie ten look Agaty Dudy to jedne z lepszych w jakich się pojawiła! Kolor różu ją odmłodził i był idealnym wyborem na porę wiosenna. Taki total look w jakim się pojawiła Agata Duda to hit tego sezonu” – ocenia ekspert.

Więcej na stronie se.pl