Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVP!

W czwartkowy wieczór odbyła się prezentacja wiosennej ramówki Telewizji Polskiej. Od marca obejrzymy nie tylko zapowiadane nowości, ale także sprawdzone, uwielbiane przez telewidzów formaty. 

Jedną z zapowiadanych nowości jest nowy program rozrywkowy wzorowany na brytyjskim reality show „Soapstar Superstar”. W programie „Star Voice. Gwiazdy mają głos” uczestnikami będą dziennikarze, aktorzy i sportowcy, którzy zmierzą się z największymi przebojami. Występy oceniać będą Majka Jeżowska, Helena Vondrackova i Mariusz Kałamaga.

Kolejnym programem, który zadebiutuje w Telewizji Polskiej jest „8 wspaniałych”. Jego uczestnikami jest ośmiu samotnych mężczyzn w wieku od 38 do 49 lat chcących zmienić swoje dotychczasowe życie. Program poprowadzi Marta Manowska.

Wiosną na antenie TVP nie zabraknie również kontynuacji popularnych programów rozrywkowych. Pojawi się drugi sezon programu „Dance, Dance, Dance”, a także „To był rok!”, w którym w roli kapitanów drużyn wystąpią aktorka Katarzyna Zielińska i dziennikarz Maciej Kurzajewski.

Kontynuowane będą także „Va banque”, a także „Szansa na sukces. Opole 2020”.

Dodatkowo nie mogło zabraknąć znanych i lubianych seriali, takich jak „Komisarz Alex”, „Ojciec Mateusz”, „Stulecie Winnych”, „Barwy Szczęścia”, „Leśniczówka”, „Na sygnale”, „Klan”, „Korona Królów”, „O mnie się nie martw”, „Echo serca”, „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe”.

Podczas wiosennej ramówki w gmachu Telewizji Polskiej nie zabrakło wielu znanych twarzy stacji. Pojawili się m.in: Przemysław Babiarz, Tamara Gonzalez Perea, Marcelina Zawadzka, Majka Jeżowska, Jakub Kucner, Norbi, Izabela Trojanowska, Agnieszka Mrozińska, Ida Nowakowska, a także Tomasz Kammel oraz Marzena Rogalska.

Na scenie wystąpiła Alicja Szemplińska, reprezentantka Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji, Aleksandra Szwed i Milena SadowskaDominika Gawęda, a także Marcin Sójka – zwycięzca dziewiątej edycji programu The Voice of Poland.

Pełny artykuł dostępny na stronie http://awpress.pl/