Gwiazdy na premierze książki „Serce nie ma zmarszczek” Doroty Goldpoint

Gala: Gwiazdy na premierze książki „Serce nie ma zmarszczek” Doroty Goldpoint

Dojrzałość jest sexy – tak mogłoby brzmieć przesłanie książki Doroty Goldpoint. Do pracy nad nią autorka zaprosiła niezwykłe kobiety. Choć są dojrzałe, to czują, że dopiero teraz nadszedł ich czas. I tą energią chcą się podzielić. Zobacz relację z premiery książki „Serce nie ma zmarszczek”.

Dorota Goldpoint napisała książkę „Serce nie ma zmarszczek” (Burda Książki). Jest ona zwieńczeniem projektu „The Inner Power”, poprzez który autorka chciała pokazać, że siła kobiety rośnie wraz z liczbą lat. Goldpoint współpracowała przy niej z dojrzałymi kobietami – tymi, które od lat współtworzą różne projekty kulturalne i medialne. Są nie tylko znane i cenione, ale dodatkowo nie poddają się upływowi czasu i wciąż robią to, co kochają. Ambasadorkami projektu „The Inner Power” zostały: Katarzyna Grochola, Jolanta Fraszyńska, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Agata Młynarska, Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska, Katarzyna Żak oraz bohaterka honorowa – Irena Santor. Wszystkie pojawiły się na spotkaniu autorskim z Dorotą Goldpoint, które odbyło się niedawno w Warszawie.

Dorota Goldpoint to projektantka, której marka w tym roku świętuje swoje pięciolecie. Z wykształcenia jest psychologiem i, jak widać, pozwala jej to doskonale rozmieć potrzeby kobiet. Korzystając z tej umiejętności napisała i wydała  książkę „Serce nie ma zmarszczek”. Premiera książki była połączona z wernisażem zdjęć Marleny Bielińskiej. Wszystkie prezentowane fotografie znalazły się w książce Goldpoint. Ich celem jest przekazanie wewnętrznej energii, która przepełnia każdą z ambasadorek. Wszystkie z pań zapewniają, że nie dość, że nie planują rychłego zakończenia kariery, to mają wrażenie, że właśnie teraz jest ich czas. I mają apetyt na więcej!

Pełny artykuł dostępny na stronie gala.pl