Korcz, Ścibakówna, Węgorzewska i inni na otwarciu kawiarni Goldpoint Zone w Juracie

 

(C) 2020 Radoslaw NAWROCKI dla Doroty GOLDPOINT

Dorota Goldpoint, polska projektantka mody, otworzyła własną kawiarnię w Juracie. Na oficjalnym wydarzeniu, które miało miejsce 18 lipca nie zabrakło gwiazd i przyjaciół właścicielki. Obecne były m.in. Anna Korcz, Alicja Węgorzewska-Whiskerd oraz Beata Ścibakówna, która co roku wraz z mężem Janem Englertem odpoczywa w Juracie. 

Gwiazdy na otwarciu Goldpoint Zone w Juracie

Wydarzeniu towarzyszyło otwarcie wystawy zdjęć Marleny Bielinskiej do projektu The Inner Power oraz książki “Serce nie ma zmarszczek”. Na zdjęciach uwiecznione zostały Ambasadorki projektu: Irena Santor – honorowa Ambasadorka, Grażyna Szapołowska, Joanna Kurowska, Katarzyna Żak, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Grochola, Agata Młynarska, Anna Korcz i Alicja Węgorzewska – Whiskerd.

 

(C) 2020 Radoslaw NAWROCKI dla Doroty GOLDPOINT

Podczas otwarcia Goldpoint Zone odbył się również koncert na skrzypcach, który wykonała Natalia Walewska, koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Bałtyckiej. Zaproszeni goście mogli posłuchać m.in. utworu Franka Sinatry “My Way”, który wywołał wzruszenie u Doroty Goldpoint. W kontekście otwarcia kawiarni w tak trudnym czasie, dla projektantki wybrzmiał on w sposób szczególny. Znana jest ona bowiem z tego, że zawsze idzie za głosem swojego serca i rozwija markę w sposób niekonwencjonalny.

Pełny artykuł dostępny na stronie gala.pl