Sukces Doroty Goldpoint na Fashion Week w Dubaju

 

Fotografia: International Fashion Week Dubai 2020

Dorota Goldpoint podczas 10 edycji Fashion Week w Dubaju zaprezentowała specjalnie stworzoną na ten rynek kolekcję złotych kreacji wieczorowych.

Kolekcja uszyta została w 100% z jedwabnych materiałów: koronki, tafty, organzy, szyfonu; oraz ozdobiona kamieniami Swarovskiego. Kolekcja spotkała się z zachwytem i uznaniem zgromadzonych Gości. 

Projektantka doskonale wyczuła gust i upodobania kobiet w Zjednocznych Emiratach Arabskich czego dowodem są rozpoczęte rozmowy handlowe. 

Jest duża szansa, że jeszcze w tym roku kolekcja znajdzie się w jednej z sieci butików w Dubaju.

Dorota Goldpoint znana jest ze swoich oryginalnych pomysłów. Modelki prezentujące jej kolekcję miały na głowach miniaturowe korony, a buty ozdobione były złotymi, szyfonowymi szarfami.

Kreatywność i oryginalność projektantki została nagrodzona wyróżnieniem “Best Ready to Wear Designer 2020” podczas Fashion Week w Dubaju.

Obecna trudna, kryzysowa sytuacja związana z pandemią oraz 2-krotnie przekładany termin wydarzenia, nie zniechęciły projektantki do wzmożonej pracy nad kolejnymi kolekcjami. Już w lutym przyszłego roku Dorota Goldpoint planuje dalszy podbój Zjednoczonych Emiratów Arabskich chcąc zaprezentować kolekcję sukni ślubnych, uszytą w zgodzie z kulturą arabską.

Pełny artykuł dostępny na stronie modaija.pl