Premiera książki Doroty Goldpoint Serce nie ma zmarszczek

gwiazdy na premierze książki

Irena Santor, Jolanta Fraszyńska, Joanna Kurowska, Agata Młynarska i wiele innych gwiazd pojawiło się na premierze książki Doroty Goldpoint „Serce nie ma zmarszczek”. Jak prezentowały się znane panie?

Jak informuje sama autorka, „Serce nie ma zmarszczek” jest jej osobistym hołdem, który składa dojrzałym kobietom oraz szerszym zdefiniowaniem w ujęciu psychoanalitycznym pojęć „dojrzała kobiecość”, „macierzyństwo” i „dojrzałe relacje”. Książka Doroty Goldpoint opisuje rozwojowe dylematy i wątpliwości, które pojawiają się wraz z bezlitosnym upływem czasu.

W książce jestem dyskretnym medium, które przekazuje ważne treści. Do projektu „The Inner Power” zaprosiłam znane i cenione kobiety, które opowiedzą o swoich zmaganiach w życiu, poruszą ważne tematy, a także wyjawią, co jest ich siłą i z czego czerpią moc. 50. urodziny to ważny, przełomowy moment w życiu każdej kobiety. Dojrzałość jest piękna, gdy się ją rozumie i akceptuje. Moim pragnieniem jest ukazanie i utrwalenie w świadomości społecznej siły i ogromnej, wewnętrznej mocy, jaką mają w sobie dojrzałe kobiety

Gwiazdy na premierze książki Doroty Goldpoint „Serce nie ma zmarszczek”

Na premierze książki Doroty Goldpoint pojawiło się wiele znanych pań. Nie zabrakło między innymi Jolanty Fraszyńskiej. Znakomitą stylizację miała na sobie Irena Santor. Na jasne kreacje postawiły Katarzyna Żak i Agata Młynarska. Obie panie zachwyciły, udowadniając, że klasyka zawsze się obroni.

Pełny artykuł dostępny na stronie plejada.pl