Pokaz mody marki Dorota Goldpoint podczas Wielkiej Warszawskiej | Podziękowania

Niedzielny pokaz wciąż ożywa w naszych sercach, a emocje buzują jak fala nieustannych wrażeń.
 
Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w to niezwykle trudne przedsięwzięcie. To była wspaniała praca potężnego sztabu ludzi.
 
Na wstępie chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym wspaniałych gwiazdom – Blance Satorze i Pawłowi Delągowi. Ze swoimi wiernymi wierzchowcami, Ambarem i Jaśkiem, nadaliście temu spektaklowi niepowtarzalny blask. Wasza obecność, wdzięk i charyzma nadały magii temu wyjątkowemu wydarzeniu. Pawłowi Delągowi chcielibyśmy szczególne podziękować za stworzenie scenariusza i wyreżyserowanie tego wytwornego spektaklu.
 
Panu Krzysztofowi Szusterowi, CIAT Koszęcin i Pani Barbarze Jasik, którzy dostarczyli konie i powozy, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za stworzenie tak autentycznego i pięknego tła dla pokazu.
 
Maciejowi Majznerowi pięknie dziękujemy za skomponowanie choreografii i niezwykle sprawne wprowadzenie modelek do spektaklu.
 
Dziękujemy także naszym Partnerom, Totalizatorowi Sportowemu właścicielowi marki LOTTO oraz Torowi Wyścigów Konnych Służewiec, za zaproszenie do współtworzenia tego niezwykle prestiżowego wydarzenia jakim jest „Wielka Warszawska”. To dla nas zaszczyt i ogromne wyróżnienie.
 
To właśnie dzięki Państwa pracy i zaangażowaniu nasz pokaz stał się niezapomnianym przeżyciem.