Pokaz mody marki Dorota Goldpoint podczas Wielkiej Warszawskiej | Relacja

1 października w blasku „Wielkiej Warszawskiej” nazywanej królową służewieckich gonitw, Tor Wyścigów Konnych Służewiec stał się areną niezwykłego wydarzenia, które wyszło poza ramy modowego świata.
 
W magii światła najszlachetniejszych tkanin, projektantka Dorota Goldpoint wyczarowała spektakl. W twórczym mistrzostwie, złączyła wdzięk mody wyścigowej z głęboką pasją, miłością i szczególną więzią człowieka do wiernego towarzysza.
 
W rolach głównych tego niezwykłego spektaklu wystąpili wyjątkowi goście – Blanka Satora, która z wdziękiem i charyzmą poprowadziła widowiskową paradę i Pawel Deląg, w roli reżysera i tajemniczego czarnego jeźdźca, który z zachwytem obserwował misterny taniec pomiędzy kobietą, a jej wiernym wierzchowcem.
 
Modelki, niczym postaci z płótna, subtelnie mknęły w otoczeniu Blanki, dodając głębi opowieści o wyjątkowej więzi człowieka z naturą.
 
W wytwornym spektaklu, Dorota Goldpoint zaprezentowała 24 stylizacje z kolekcji specjalnie dedykowanej tej wyjątkowej okazji. Atrybutem stylizacji były oryginalne nakrycia głowy, stanowiące nieodłączny element kompozycji. Z niezwykłą finezją i kreatywnością projektantka posłużyła się paletą barw, wydobywając różne odcienie czerwieni, amarantu i jasnego beżu. Jednocześnie perfekcyjnie uchwyciła siłę zestawienia kontrastowych barw – czerni i bieli, kreując unikalny obraz elegancji i wyrafinowania.
 
Całe wydarzenie to nie tylko ukłon w stronę mody wyścigowej, ale także manifestacja pasji oraz piękna w różnych jej odsłonach. Atmosfera wydarzenia, wsparta starannie skomponowaną choreografią oraz majestatyczną muzyką, zapewniła niezapomniane wrażenia wszystkim uczestnikom. To była prawdziwa gonitwa uczuć i emocji.
 
Tor Wyścigów Konnych Służewiec okazał się doskonałą areną dla tego niezwykłego spektaklu. Plenerowe otoczenie oraz malownicze tło zapewniły niepowtarzalną aurę, która na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych gości.
 
Partnerzy wydarzenia: