Prestiżowa „Wielka Warszawska”. Gwiazdy na pokazie Doroty Goldpoint.

 

„Wielka Warszawska” to prawdziwa gratka dla miłośników wyścigów konnych! Wydarzenie przyciągnęło wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Cały event opiewał w wiele ciekawych wydarzeń. Jednym z nich był pokaz mody Doroty Goldpoint, który wyreżyserował i otworzył sam Paweł Deląg.

 

„Wielka Warszawska” często określana jako królowa służewieckich gonitw. Wydarzenie odbyło się po raz 78. na Torze Służewiec w Warszawie. Co roku przyciąga miłośników wyścigów konnych. Całe wydarzenie dopełnił pokaz mody Doroty Goldpoint, który otworzył i wyreżyserował sam Paweł Deląg!

W magii światła najszlachetniejszych tkanin, projektantka Dorota Goldpoint wyczarowała istny spektakl. W twórczym mistrzostwie, złączyła wdzięk mody wyścigowej z głęboką pasją, miłością i szczególną więzią człowieka do wiernego towarzysza.

W rolach głównych tego niezwykłego spektaklu wystąpili wyjątkowi goście – Blanka Satora, która z wdziękiem i charyzmą poprowadziła widowiskową paradę i Paweł Deląg, w roli reżysera i tajemniczego czarnego jeźdźca, który z zachwytem obserwował misterny taniec pomiędzy kobietą, a jej wiernym wierzchowcem.

 

W wytwornym spektaklu, Dorota Goldpoint zaprezentowała 24 stylizacje z kolekcji specjalnie dedykowanej tej wyjątkowej okazji. Atrybutem stylizacji były oryginalne nakrycia głowy, stanowiące nieodłączny element kompozycji. Z niezwykłą finezją i kreatywnością projektantka posłużyła się paletą barw, wydobywając różne odcienie czerwieni, amarantu i jasnego beżu. Jednocześnie perfekcyjnie uchwyciła siłę zestawienia kontrastowych barw – czerni i bieli, kreując unikalny obraz elegancji i wyrafinowania.

 

Źródła: Se.pl Fashion&Style