Przeambitni: Goldpoint w programie Młynarskiej – jak pomogła bohaterce?

Dorot Goldpoint, kreatorka projektu “The Inner Power”, wzięła udział w programie Agaty Młynarskiej. W naszym wywiadzie Dorota opowiada o swojej roli w “Eks-tra zmiana”.

Dorota Goldpoint do swojego projektu “The Inner Power” zaprosiła wiele cenionych, dojrzałych i pięknych kobiet między innymi Agatę Młynarską. Wiemy, że 30 września ruszył program Agaty “Ekst-tra zmiana”. Za nami już jeden odcinek programu na TVN Style z bohaterką Agnieszką w roli głównej. Dorota Goldpoint zdradziła jaką rolę pełni w tym programie:

Agata przywiozła do mnie do atelier jedną z bohaterek tego programu, który Agata tworzy w TVN Style. Ja można powiedzieć jestem osobą tak trochę z boku stojącą, ale pomagającą jej też odzyskać swoje marzenia. Marzyła o tym żeby pracować jako krawcowa, aby tworzyć no i z tego co wiem to pracuje w zawodzie dostała ode mnie propozycje

Dorota zapewnia, że podczas “Eks-tra zmiana” są prawdziwe emocje uczestników. Odnośnie programu, projektantka nawiązała do swojej książki, w której rozdziałem będzie:

W tej książce również znajdzie się takie miejsce na “must have” dla kobiet Inner Power, czyli chcę zaproponować kobietom dojrzałym, kobietom 50 plus, zbudowanie szafy

Pełny artykuł dostępny na stronie przeambitni.pl .