Kim jest Dorota Goldpoint? Ile ma lat? Czym się zajmuje?

Fotografia: East News

Dorota Goldpoint znana jest w świecie show biznesu jako znawczyni mody i stylu! Współpracuje z wielkimi sławami, którym doradza w najbardziej intymnych szczegółach. Kim jest Dorota Goldpoint? Ile ma lat? Czym się zajmuje? Przeczytaj artykuł i sprawdź, co wiemy o Dorocie Goldpoint.

Dorota Goldpoint to profesjonalistka w swoim fachu. Ma 51 lat i uchodzi za ulubioną projektantkę gwiazd. Od lat współpracuje z największymi sławami w Polsce. Ubiera je na ścianki i wielkie wyjścia. Jest nie tylko projektantką, ale też kobietą biznesu. Jej firma z powodzeniem istnieje na rynku od kilku lat, a projekty, które organizuje Goldpoint trafiają w serca wielkich gwiazd polskiego show biznesu. Kogo ubiera Dorota Goldpoint?

Kim jest Dorota Goldpoint?

Dorota Goldpoint ubiera największe sławy w kraju. Jej kreacje nosi nawet sama Agata Duda, o której Goldpoint ujawniła całą prawdę! Oprócz pierwszej damy projektuje dla Ireny Santor czy Grażyny Szapołowskiej. W licznych projektach organizowanych przez jej firmę brały udział takie sławy jak Tomasz Oświeciński, Karol Strasburger czy Bogusław Linda. W jej pokazach zawsze bierze udział plejada gwiazd!

Goldpoint Zone – kawiarnia ulubionej projektantki gwiazd

Okazuje się, że oprócz mody, Dorota Goldpoint próbuje swoich sił w gastronomii. Niedawno w Juracie ulubiona projektantka gwiazd otworzyła kawiarnię! Goldpoint Zone to przestrzeni dla kobiet, stworzona z miłości do piękna i pasji do tworzenia. Irena Santor to honorowa Ambasadorka. Na otwarcie nowego biznesu Pani Doroty wybrały się Grażyna Szapołowska, Katarzyna Grochola, Agata Młynarska, Anna Korcz, Alicja Węgorzewska – Whiskerd, Joanna Kurowska, Katarzyna Żak i Jolanta Fraszyńska. Widzicie? Gwiazdy ją uwielbiają!

Pełny artykuł dostępny na stronie se.pl