Agata Duda jak księżniczka! Zadała szyku w Madrycie, asymetryczny dekolt

Pierwsza dama Agata Duda towarzyszy swojemu mężowi, prezydentowi Andrzejowi Dudzie, podczas szczytu NATO w Madrycie. Jak zwykle wykazała się niebywałą klasą i wyczuciem stylu! Jej kreacja jest godna księżniczki. Prezydentowa zadała szyku, jak mało kto! Tylko spójrz na jej zdjęcia.

Agata Duda razem z mężem udała się 28 czerwca 2022 roku do Madrytu, gdzie spotykają się najważniejsi przedstawiciele państwa członkowskich. Wizyta rozpoczęła się od uroczystego obiadu wydanego na cześć liderów państw NATO. pary prezydenckiej i Jego Królewskiej Mości Filipa VI Król Hiszpanii oraz Jej Królewskiej Mości Letycji Królowej Hiszpanii. Trzeba przyznać, że polska pierwsza para prezentuje się znakomicie! Andrzej Duda pokazał się w eleganckim garniturze, białej koszuli i lawendowym krawacie. Agata Duda zaś wyglądała jak księżniczka. 

Na tę szczególną okazję założyła sukienkę w jasnokremowym odcieniu, sięgającą tuż nad kostki. Talię podkreśliła delikatnym, ozdobnym paskiem. Największą uwagę przykuwa jednak krój sukni: asymetryczny dekolt i rozcięte rękawy ¾. Dzięki tym elementom kreacja nabiera nowoczesnego wyrazu, jednak bez krzykliwości. Do tego dobrała buty na obcasie w cielistym kolorze i malutką, beżową torebkę. Trzeba przyznać, że Agata Duda pozytywnie wyróżniała się przy innych przedstawicielkach państw NATO, a zniewalający uśmiech dodawał jej blasku.

Więcej na stronie se.pl