TOP 10 książek na prezent dla świadomej kobiety

Są takie książki, które rozwijają naszą świadomość, rozciągają perspektywę a nawet wywracają świat do góry nogami. Są też takie, które po prostu warto przeczytać aby lepiej zadbać o siebie, o swoje ciało, swoje zdrowie, zdobyć wiedzę potrzebą do wykonywania świadomych wyborów. Niezależnie od tego, czy szukacie inspiracji dla siebie, czy też potrzebujecie pomysłu na prezent dla bliskiej przyjaciółki, zajrzyjcie poniżej do naszych propozycji.

Wellnessday.eu: TOP 10 książek na prezent dla świadomej kobiety

Z książek wydanych w 2019 roku, wybraliśmy dla Was TOP 10, które pomagają nam rozwijać świadomość, poszerzają wiedzę, a także…odzierają z iluzji (co czasem bywa szokująco bolesne!). Tak się złożyło, że większość z nich dotyczy ciała, wiedzy o jego funkcjonowaniu i fizyczności. Nader często bowiem na pierwszym miejscu stawiamy umysł, albo kierujemy się w stronę oderwanej od rzeczywistości duchowości, a przecież nasze ciała umożliwiają nam życie tu i teraz, na naszej pięknej planecie.

Serce nie ma zmarszczek. The Inner Power

„Serce nie ma zmarszczek” jest moim osobistym hołdem, który składam dojrzałym kobietom. Jest szerszym zdefiniowaniem w ujęciu psychoanalitycznym pojęć „dojrzała kobiecość”, „macierzyństwo” i „dojrzałe relacje”, opisuje rozwojowe dylematy i wątpliwości, które pojawiają się wraz z bezlitosnym upływem czasu. W książce jestem dyskretnym medium, które przekazuje ważne treści. Do projektu „The Inner Power” zaprosiłam znane i cenione kobiety, które opowiedzą o swoich zmaganiach w życiu, poruszą ważne tematy, a także wyjawią, co jest ich siłą i z czego czerpią moc. 50. urodziny to ważny, przełomowy moment w życiu każdej kobiety.

Pełny artykuł dostępny na stronie wellnessday.eu