Joanna Kurowska cała w błękicie pozuje z córką na ramówce Polsatu. Coś się zmieniło

Joanna Kurowska na ramówce Polsatu pojawiła się w towarzystwie swojej córki Zofii Świątkiewicz. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej stylizacji aktorki.

Joanna Kurowska to aktorka którą widzowie Polsatu doskonale kojarzą. Przez lata pojawiała się w wielu produkcjach stacji. Zagrała m.in. w „Świecie według Kiepskich”, „Graczykach” czy „Mecenas Porada”. Ostatnio ulubienica widzów dołączyła także do obsady „Lulu” i „Teściów”. Nic więc dziwnego, że Kurowska pojawiła się na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Na ściance nie była jednak sama. 

Kurowska z córką na ramówce Polsatu. Postawiła na błękitny garnitur

Joannie Kurowskiej na ściance towarzyszyła córka, Zofia Świątkiewicz. Dziewczyna poszła w ślady znanej mamy i jakiś czas temu postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej. Razem wystąpiły nawet w filmie „Ostatni komers / Love tasting”. Tym razem Joanna Kurowska postawiła na błękitny garnitur. Znaczącym dodatkiem była tu błyszcząca torebka z frędzlami i połyskujące szpilki. Aktorka zdecydowała się na dosyć mocny makijaż i charakterystyczną fryzurę w kolorze blondu. Wyglądała jednak nieco inaczej, niż zazwyczaj.

Joanna Kurowska o operacjach plastycznych: Ja się nie starzeję z godnością

Joanna Kurowska wielokrotnie była pytana o to, czy korzysta z usług medycyny estetycznej. Aktorka zarzekała się, że nie robi operacji plastycznych. Podkreślała jednak, że korzysta z botoksu. Poddaje się też zabiegom mezoterapii.

Nie mam żadnych operacji plastycznych. Ja używam mezoterapii. Używam botoksu w bardzo małych ilościach. Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś mi mówi, że starzeje się z godnością to niech się starzeje. Ja się nie starzeję z godnością – powiedziała Joanna Kurowska w programie „Między kuchnią, a salonem”.

Więcej na stronie plotek.pl