Odmieniona Joanna Kurowska z córką na ramówce Polsatu. Jej metamorfoza wbija w fotel

Przeżyły niewyobrażalny dramat, dziś są dla siebie niczym najlepsze przyjaciółki. Dorosła córka jest największą dumą Joanny Kurowskiej — obie panie właśnie zapozowały razem na ściance! Wydarzyło się to przy okazji jesiennej ramówki Polsatu, pierwszej przygotowanej w całości przez Edwarda Miszczaka. Aktorka i 22-letnia Zofia niewątpliwie skradły całe show, a oczy wszystkich zwrócone były wyłącznie ku nim! Zobaczmy, jak się prezentowały…

Joanna Kurowska o relacjach z dorosłą córką

W 2021 roku aktorka wraz z córką udzieliły VIVIE! obszernego wywiadu, w którym opowiedziały o swojej pięknej więzi. Joanna Kurowska i Zofia Świątkiewicz tworzą nierozerwalny duet. „Zosia jest niezwykle uduchowioną osobą, mądrą i nadwrażliwą, po prostu ładnym człowiekiem, to się tak tylko dobrze złożyło” — mówiła mama 22-latki. Pociecha to jej największa duma i szczęście, kochają się ponad wszystko.

Zosia marzy, aby pójść w jej ślady. Bardzo podziwia mamę i z czułością mówi o ich relacji, którą wypracowały sobie na przestrzeni lat. „Czasami odnoszę wrażenie, że w poprzednim życiu – wierzę w reinkarnację – to ja byłam matką mojej mamy, a mama moją córką. Tak naprawdę, mimo swoich doświadczeń, wiedzy, jest niezorganizowana życiowo, chociaż fundamenty ma bardzo mocne. I silny kręgosłup moralny, którego nie kaleczą jej wszystkie niedobre lekcje życiowe. Dużo osób widzi mamę jako roztargnioną, zapominającą o telefonie, chociaż się umówiła. I nie wiedzą, że mama wierzy w ludzi, których chce mieć wokół siebie, i to jest piękne. A reszta… Jest łatwowierna, takie dziecko, które się zagapi. Gdy idę z nią po Warszawie, traktuje krajobraz jak sklep z zabawkami. Podejdzie, powącha kwiatka. Mówię: „Mamo, idziemy”, a ona, że taki piękny kwiatek. Czasem czuję się, jakbym szła z dzieckiem. A z drugiej strony ten jej silny kręgosłup, który chroni ją przed pomyłkami. Uważam, że jest cudowna” — opowiadała Krystynie Pytlakowskiej.

Joanna Kurowska zapozowała z dorosłą córką na ściance

Teraz cała Polska zachwyca się uwielbianą artystką oraz jej pociechą, które pojawiły się razem podczas tegorocznej ramówki Polsatu! Panie zapozowały właśnie na ściance, obejmując się i posyłając całusy fotoreporterom! Wszyscy zwracają uwagę na opaleniznę Joanny Kurowskiej oraz jej elegancką stylizację. Tymczasem Zosia Świątkiewicz oczarowała zgromadzonych delikatną urodą oraz promiennym uśmiechem. 

Tak mama i córka zaprezentowały się 3 sierpnia na ściance podczas jesiennej ramówki Polsatu. I trzeba przyznać, że obie wyglądają absolutnie fenomenalnie! Gorąco pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. 

Więcej na stronie viva.pl