Joanna Kurowska nie przypomina siebie! Udana metamorfoza? Zobaczcie zdjęcia z córką

Joanna Kurowska jako jedna z pierwszych przybyła na konferencję ramówkową Polsatu. Towarzyszyła jej 22-letnia córka Zofia Świątkiewicz. Ładnie się prezentowały?

O Joannie Kurowskiej ostatnio więcej mówi się w kontekście jej wyglądu niż nowych wyzwań aktorskich. 58-latka pod jednym z najnowszych postów zdradziła fanom sekret swojego młodzieńczego wizerunku.

Wzięłam się za siebie, ruch, jem połowę i niczym się nie przejmuję – napisała.

W czwartek nadarzyła się świetna okazja do tego, by Kurowska mogła publicznie zaprezentować nie tylko swoją oszałamiającą figurę, ale także córkę, która poszła w jej ślady. 22-letnia Zofia Świątkiewicz aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na TikToku cieszy się sporym zainteresowaniem. Dziewczyna wystąpiła m.in. w teledysku do piosenki Moniki Brodki, a na co dzień jest dumną studentką prestiżowej łódzkiej „filmówki”.

Matka i córka razem pozowały na ściance. Joanna Kurowska miała na sobie elegancki, błękitny garnitur, zaś jej córka postawiła na srebrną, sukienkę o metalicznym połysku, do której dobrała torebkę w centki.

Która z nich skradła show: mama czy córka?

Więcej na stronie telemagazyn.pl