Agata Kornhauser-Duda w wieczorowej sukni. Jeden element dodał jej uroku

Styl i klasa Agaty Kornhauser-Dudy ceniona jest przez wszystkich. Pierwsza dama towarzyszyła mężowi na noworocznym spotkaniu z korpusem dyplomatycznym. Wyglądała zjawiskowo.

Agata Kornhauser-Duda zawsze przywiązuje wagę do każdego detalu swojej stylizacji. Idealna fryzura, makijaż, biżuteria dobrana do odcieni ubrania – to jej znaki rozpoznawcze. Tym razem okazja była wyjątkowa – ostatnie spotkanie noworoczne w kadencji Prezydenta Andrzeja Dudy. Stylizacja pierwszej damy sprawdziła się w tej sytuacji perfekcyjnie.

– Nasze dzisiejsze, piąte już spotkanie noworoczne jest równocześnie – z natury rzeczy – także ostatnim tego rodzaju spotkaniem w mojej obecnej prezydenckiej kadencji. Pięcioletnia perspektywa skłania mnie do szerszej refleksji nad tym, co udało się osiągnąć w ciągu tego czasu i jakie nowe wyzwania stawia przed Rzeczpospolitą Polską współczesny świat – powiedział Prezydent RP.

Agata Kornhauser-Duda w czarnej sukni maxi

Agata Kornhauser-Duda włożyła czarną, elegancką suknię do ziemi. Uroku dodał jej złoty, falowany materiał, naszyty na kreację. Ten akcent sprawił, że suknia wyglądała co najmniej imponująco.

Nie zabrakło też złotego paska w pasie, który podkreślił jej talię. Ten element, pojawia się w każdej stylizacji Kornhauser-Dudy. Uszy zdobiły jej czarno-złote wiszące kolczyki.

Całość idealnie pasowała do okazji, z czym zgodzili się fani pary prezydenckiej. “Najpiękniejsza para prezydencka” – napisała pod zdjęciem na profilu Prezydenta RP na Instagramie jedna z fanek. Inna dodała: “Piękna suknia”.

Pełny artykuł dostępny na stronie kobieta.wp.pl