Opalona Joanna Kurowska w towarzystwie córki POSYŁA CAŁUSKI na ramówce Polsatu

W czwartek w Warszawie odbywa się właśnie jesienna ramówka Polsatu, która zarazem jest pierwszą w całości przygotowaną przez Edwarda Miszczaka. Na ściance nie zabrakło największych gwiazd stacji, a do fotoreporterów uśmiechały się również Joanna Kurowska i jej córka, która stara się iść w ślady sławnej mamy.

Kilka miesięcy temu w Polsacie doszło do wielkiej rewolucji, kiedy to okazało się, że szeregi stacji zasila Edward Miszczak, będący do tej pory dyrektorem programowym w TVN. Teraz nowy dyrektor Polsatu mógł zaprezentować swoją dotychczasową pracę na jesiennej ramówce stacji, która została przez niego przygotowana. Edward zapowiedział już nowe formaty, a na ramówkowej ściance nie zabrakło znanych w Polsacie nazwisk.

Na niebieskim dywanie pojawiła się między innymi Joanna Kurowska, która znana jest z występów w „Świecie według Kiepskich”, w serialu „Graczykowie” czy „Mecenas Porada”. Aktorka na ściance nie pozowała jednak sama, bo towarzyszyła jej córka – Zofia Świątkiewicz. Dziewczyna już jakiś czas temu poszła w ślady matki, bo postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej. Wraz z mamą wystąpiła nawet w filmie „Ostatni komers/Love tasting”.

Kurowska na tę okazję wybrała błękitny garnitur, który uzupełniła błyszczącą torebką z frędzlami i połyskującymi szpilkami. Kolorystycznie z mamą uzupełniała się również Zofia, która postawiła na srebrną suknię, którą zestawiła z jasnymi butami i różową pończochą. Look dopełniała różowo-czarna kopertówka w zwierzęcy motyw i kwieciste aplikacje.

Ładnie się razem prezentują?

Więcej na stronie pudelek.pl