Pokaz Doroty Goldpoint podczas Wielkiej Warszawskiej!

Podczas 78. edycji Wielkiej Warszawskiej Dorota Goldpoint zaprezentowała pokaz mody formalnej i wyścigowej dla pań. W kolekcji znalazły się eleganckie fraki, szyte na miarę marynarki oraz fantazyjne kapelusze.

Wielka Warszawska określana mianem królowej służewieckich gonitw to nie tylko święto jeździectwa, ale i mody. Uczestnicy wydarzenia oglądają wyścigi konne w stylizacjach retro, decydując się na eleganckie kapelusze. Eleganckie kreacje można oglądać nie tylko na trybunach, ale i na samych torach wyścigowych. Podczas tegorocznego wydarzenia Dorota Goldpoint zaprezentowała modę formalną i wyścigową dla pań.

Gwiazdą wydarzenia została Blanka Satora, która na białym andaluzie poprowadziła widowiskową paradę. Amazonka miała na sobie czerwony frak zakończony długim trenem z falbanami, a na głowie elegancki cylinder. W pokazie uczestniczył również Paweł Deląg wcielający się w postać czarnego jeźdźca.

W kolekcji Doroty Goldpoint znalazło się 24 stylizacji zaprojektowanych specjalnie na tę okazję. Paleta barw obejmowała różne odcienie czerwieni, amarantu i jasnego beżu. Nie zabrakło również ponadczasowej czerni i bieli. Kreacje modelek uzupełniały oryginalne nakrycia głowy, stanowiące nieodłączny element kompozycji.

 

Źródło: Vogue