Katarzyna Żak w czerwieni zachwyciła w Opolu. Dół kreacji zrobił wrażenie


Za nami 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie opolskiego amfiteatru pojawiła się m.in. Katarzyna Żak, która zachwyciła nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale też swoim wyglądem. Aktorka zaprezentowała się w zjawiskowej czerwonej kreacji.

Choć większość widzów kojarzy Katarzynę Żak głównie z filmów, seriali i desek teatrów, aktorka chętnie pojawia się też na scenie jako wokalistka. Udowodniła to podczas festiwalu w Opolu, biorąc udział w koncercie „Cała sala śpiewa z nami, czyli hity opolskiej publiczności” trzeciego dnia imprezy. Poprowadzili go bracia Szczepanikowie z zespołu Pectus, a polskie szlagiery zaśpiewali m.in. Olga Szomańska, Robert Rozmus, Natalia Krakowiak, Sławek Uniatowski, Olga Bończyk czy Jerzy Grzechnik. Katarzyna Żak wykonała piosenkę „Wielka woda” z repertuaru Maryli Rodowicz.

Gwiazda „Miodowych lat” i „Rancza” nie tylko świetnie zaśpiewała, ale też znakomicie się zaprezentowała. Miała na sobie czerwoną sukienkę, która na górze przypominała żakiet. Asymetryczny dół nawiązywał natomiast do tradycyjnych hiszpańskich spódnic z falban. Kreację przygotowała Dorota Goldpoint.

Więcej na stronie plejada.pl