Agata Młynarska o sile kobiet i projekcie The Inner Power. Wiek nie ma znaczenia?

Agata Młynarska opowiedziała nieco o sile kobiet i projekcie The Inner Power. Czy wiek kobiet ma jakiekolwiek znaczenie?

Projekt The Inner Power to propozycja Doroty Goldpoint, skierowana do kobiet dojrzałych i mająca podkreślić ich siłę i piękno. W inicjatywę tę zaangażowana została m.in. Agata Młynarska. 

Ja w ogóle nie uważam, że to jest projekt dla kobiet powyżej 50 roku życia, dlatego że są dziewczyny, które mają lat trzydzieści, mają ogromny problem z tym, żeby uwierzyć w siebie i nie czują swojej wewnętrznej mocy. Są kobiety, które mają lat 70, 80 i 90 i czują się fantastycznie silne od środka i zewnętrznie i wewnętrznie.

W wywiadzie Agata Młynarska dodała, że wiek 50 lat jest jedynie symboliczną granicą połowy wieku. Sama przyznała, że nie chciałaby się cofnąć w czasie do momentu, gdy miała 25 lat. Dlaczego?

Nigdy bym nie chciała być osobą, która ma 25 lat, dlatego że ból istnienia, który wtedy czułam, był nie do wytrzymania i myślę, że o tym jest cały ten projekt. O tym, żeby pokonać ten ból istnienia, który mają dziewczyny.

Wspomniany przez Agatę Młynarską “ból istnienia”wynika przede wszystkim z  przemęczenia i presji kobiet, które są “zatrudnione” na kilku etatach, pracując nie tylko zawodowo, lecz także opiekując się dziećmi i spełniając się z roli żony czy partnerki. Projekt The Inner Power ma pomóc takim kobietom w odnalezieniu swojej wewnętrznej siły i tkwiącego w nich potencjału. 

Pełny artykuł dostępny na stronie przeambitni.pl