Przeambitni: Czarno-biała Szapołowska i Młynarska dla Goldpoint – relacja z sesji z The Inner Power

Podczas sesji do książki Doroty Goldpoint w wywiadzie dla portalu przeAmbitni.pl, Dorota i dwie uczestniczki projektu – Grażyna Szapołowska i Agata Młynarska opowiedziały nam o The Inner Power.

Dorota Goldpoint – projektantka i autorka książki, projektu “The Inner Power” w wywiadzie dla portalu przeAmbitni.pl, zdradziła nam czym jest ten projekt i kto bierze w nim udział:

Inner Power, projekt który jest moim osobistym hołdem, który składam dojrzałości, dojrzałej kobiecości. Do projektu zaprosiłam znane i cenione kobiety, autorytety w różnych dziedzinach, między innymi: Grażyna Szapołowska, Alicja Węgorzewska, Agata Młynarska, Ania Korcz, Joasia Kurowska, Kasia Grochola i Kasia Żak, Jola Fraszyńska i taką honorową ambasadorką jest Irena Santor.

Projekt Doroty Goldpoint ma za zadanie zaistnieć dojrzałej kobiecości w społeczeństwie. Autorka projektu podkreśla, że chciałaby aby:

Kobiety poczuły się silne, czuły się dobrze i komfortowo.

W internecie panuje moda na “młodość”, w szczególności na Instagramie. Niektóre kobiety wręcz na siłę próbują się odmłodzić. Według Doroty każda dojrzała kobieta powinna dostrzec w sobie piękno i siłę, bo to jest bardzo ważne.

Jak wyglądała sesja do książki, opowiedziała nam trochę Grażyna Szapołowska:

Robimy wszystko w bieli no i to jest moja chyba już trzecia sesja u Doroty… jest bardzo pięknie no i mogłam zabrać psa, co jest bardzo ważne.

Agata Młynarska, która do projektu dołączyła całkiem niedawno zdradziła nam dlaczego The Inner Power jest tak ważnym projektem:

On pokazuje jak ważna jest siła wewnętrzna “Inner Power”. I myślę, że każda z nas ma swoją wewnętrzną siłę, swoją moc, ale nie jest wcale tak łatwo czasami się do niej dokopać.

Pełny artykuł dostępny na stronie przeambitni.pl .